Passie voor sales en horeca? Dit is jouw kans!
Heb jij ervaring in sales en vind je het leuk om een klantenbestand te beheren én uit te breiden? Dan is deze baan bij Non Food Company echt iets voor jou!
Over Non Food Company
Non Food Company is dé groothandel voor horecabedrijven. Wij leveren alles wat een horecazaak nodig heeft, behalve eten en drinken. Denk aan glaswerk, servies, keukenhygiene en andere essentiële non-food producten. Onze klanten bestaan uit restaurants, cafés, hotels en andere horecagelegenheden die op zoek zijn naar kwaliteit en een betrouwbare leverancier.
Non Food Company is sinds dit jaar onderdeel van APS Glass & Bar Supply, een gerenommeerde speler in de horeca non-food sector. Met deze samensmelting hebben we toegang tot een sterk netwerk, uitgebreide productkennis en jarenlange ervaring. Dit geeft ons een stevige basis om verder te groeien en onze klanten nog beter te bedienen.
Jouw rol als Sales Manager Horeca
Als Sales Manager Horeca ben jij verantwoordelijk voor het beheren en uitbouwen van ons klantenbestand in regio <midden zuid oost Nederland>. Je bouwt relaties op met horecaondernemers, begrijpt hun behoeften en zorgt ervoor dat ze bij Non Food Company alles vinden wat ze nodig hebben.
Wat ga je doen?
- Actief onderhouden van bestaande klantrelaties en zorgen voor een optimale samenwerking.
- Proactief nieuwe horecaklanten benaderen en ons klantenbestand uitbreiden.
- Adviseren over ons assortiment en meedenken over passende oplossingen voor klanten.
- Offertes opstellen en onderhandelingen voeren.
- Trends en ontwikkelingen in de horecabranche volgen en hierop inspelen.
- Samenwerken met het interne team en gebruikmaken van de expertise van APS.
Wat verwachten we van jou?
- Je hebt ervaring in sales, bij voorkeur in de horeca- of non-foodsector.
- Je hebt een commerciële instelling en bent communicatief sterk.
- Je bent zelfstandig, proactief en weet kansen te signaleren.
- Affiniteit met horeca is een dikke plus!
- Je hebt rijbewijs B (je bezoekt klanten in de regio).
Wat bieden wij?
* Een goed salaris met aantrekkelijke bonussen op basis van prestaties.
* Auto van de zaak en telefoon.
* Doorgroeimogelijkheden binnen een groeiend bedrijf.
* Werken met de leukste horecaklanten en een dynamisch team.
* Werken bij een organisatie met de kracht en expertise van APS.Solliciteren?
Zie jij jezelf al als dé schakel tussen Non Food Company en de horeca in Den Bosch? Stuur dan je cv en motivatie naar joep@nonfoodcompany,com of neem contact met ons op via [0651764344].