Een glas dat eenvoud, stevigheid en elegantie perfect combineert. Met een inhoud van 280 ml is dit glas ideaal voor whisky, cocktails of andere sterke dranken “on the rocks”. De dikke bodem zorgt voor stabiliteit en houdt de drank langer koel, terwijl de dunne rand zorgt voor een verfijnde drinkervaring.
Het Onis Cheers Rocks glas maakt deel uit van de Cheers-serie van Onis — een collectie die geliefd is in de horeca vanwege haar moderne uitstraling en professionele kwaliteit. Vervaardigd uit helder, stevig glas dat bestand is tegen dagelijks gebruik in bars en restaurants. De combinatie van functionaliteit en elegant design maakt dit glas een must-have voor elke horecazaak die waarde hecht aan presentatie.
Non Food Company levert deze glazen per 6 stuks, direct uit voorraad. Een stijlvolle keuze voor horecaprofessionals die drank willen serveren met klasse, duurzaamheid en stijl.